, Poznań
Wakacje na Malcie w Poznaniu

Wakacje na Malcie w Poznaniu

  • ÜF - Frühstück inklusive
  • 7 Nächte
Zarezerwuj tygodniowy pobyt na 7 nocy - zapłać jak za 5! Oferta limitowana w cenie promocyjnej skierowana dla Gości preferujących wakacyjne pobyty w stylu (zwiedzanie i wypoczynek).

Jeżeli chcesz poczuć klimat cudownych, udanych wakacji w bezpiecznym, spokojnym miejscu, z dala od tłumów, a mieć w bliskim zasięgu atrakcje dużego miasta, wybierz wakacje na Malcie w Poznaniu.

Spokojna, malownicza i zielona okolica kameralnego i bezpiecznego Hotelu HP Park jest pełna atrakcji. To rekreacyjne tereny miasta Poznania. W bezpośredniej okolicy znajdują się: plaża nad jeziorem Malta, ścieżki rowerowe, multimedialne place zabaw, termy maltańskie z jednym z największych aquaparkiem w Polsce, olbrzymie ZOO umiejscowione w lasach maltańskich, parki linowe, mini golf i wiele więcej.

15 minut jazdy od hotelu możecie też zwiedzić wspaniały Zamek w Kórniku z arboretum czy zobaczyć Pałac w Rogalinie i słynne dęby rogalińskie.

Wybierając na wakacyjny pobyt poznańską Maltę macie gwarancję wspaniałego wypoczynku i cudownych, udanych wakacji w jednym z najbardziej zielonych i gościnnych miast w Polsce.

W CENIE POBYTU:

  • 7 noclegów w pokoju 2 - osobowym (do wyboru wariant z łóżkiem małżeńskiem lub 2 osobnymi)
  • bezpłatne korzystanie z rowerów i kijków nordic walking
  • śniadania w Restauracji Panorama z widokiem na jezioro Malta
  • bezpłatny internet
  • bezpłatny parking
  • możliwy późny check-out

DODOATKOWO PŁATNE:
- W wybranych pokojach jest możliwe wstawienie łóżka - dostawki dla dziecka do lat 12. Życzenie zarezerwowania pokoju z dostawką prosimy przedstawić tel. 61-874 11 00 lub email: hppoznan@hotelepark.pl (opłata za dostawkę: 50PLN z VAT / 1 noc)

- Możliwość wynajęcia dodatkowego pokoju dla 1 lub 2 dzieci – cena: 150 PLN z VAT/ za 1 dobę bez śniadania (konieczność bezpośredniego kontaktu z działem rezerwacji: email: hppoznan@hotelepark.pl, tel. 61-874 11 00)

- Śniadanie dla dziecka (jeśli nie jest uwzględnione w liczbie gości, dla których zarezerwowano pokój ze śniadaniem) : do lat 6 - bezpłatne, dla dziecka w wieku 7-12 lat w cenie specjalnej 25pln z VAT.

 

wichtige Informationen

Anreise ab 14:00 Abreise bis 12:00

Politik gegenüber Kindern

Kinder unter 6 Jahren übernachten kostenlos. Für Kinder über 12 Jahre werden volle Gebühren berechnet.

Politik gegenüber Tieren

Haustiere sind erlaubt (außer Junior Suite und Suite). Pro Haustier wird eine Gebühr von 50 PLN erhoben.

- Informationen zum Parken

Das Parken wird extra bezahlt (3 PLN / 1 Stunde pro 1 Auto oder 35 PLN / 24 Stunden pro 1 Auto) – es gibt keine Platzreservierung

 

Stornierung

Um Ihre Buchung zu tätigen, ist eine Online-Vorauszahlung erforderlich. Im Falle der Stornierung oder Nichtanreise wird die Vorauszahlung nicht erstattet.
Foto Geschenke
odbieraj zniżki i prezenty w programie HP PARK Szczegóły wkrótce
Newsletter
Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen