Check-in 22 Sep 23
Check-out 23 Sep 23
 • The best price exclusively on our website

Company Christmas Eve

 1. HP Park Hotele
 2. Poznan HP Park Hotel
 3. Restaurant
 4. Company Christmas Eve

Zorganizuj wigilię firmową w Restauracji z widokiem na Maltę

W planach macie Państwo wigilię firmową w tym roku? W Restauracji Hotelu HP Park organizujemy świąteczne spotkania dla współpracowników czy partnerów biznesowych - możecie spędzić ten wyjątkowy czas podczas świątecznego lunchu lub wystawnej kolacji wigilijnej. Wybór należy do Was.

Zorganizuj wigilię firmową w Restauracji z widokiem na Maltę
Zorganizuj wigilię firmową w Restauracji z widokiem na Maltę

Excellent

Easy parking even though you had to pay. Restaurant was good excellent service

Susan booking 7,9

An excellent choice for a business hotel

Comfy bed and big room with lake view. The staff were incredible. I am lactose intolerant and they went out of their way to get me special food.

Amanda booking 9,2

Well worth a visit

Clean room, lovely view, within walking distance of the town centre and a shopping centre. location very quiet on the shores of Lake Malta. Food in the restaurant was good.

Tim booking 9,2

Good location

Good location, quiet, good big bed, friendly staff, recommended. Superior room has a very good bed, room service.

Mantas booking 9,2

Poznaj naszą ofertę dla firm

Zapewniamy:

 • Miejsce zachwycające swoich Gości jednym z najpiękniejszych widoków w Poznaniu, tuż nad Jeziorem Maltańskim
 • Pyszne i tradycyjne potrawy świąteczne przygotowane w oparciu o domowe receptury
 • Oprawę świąteczną (dekorację stołów, dźwięki staropolskich kolęd, zapach żywej choinki, blask świec)
 • Menu świąteczne serwowane już od 85 PLN/ od osoby

Oferujemy:

 • Firmowe przyjęcia wigilijne
 • Świąteczne lunche
 • Wigilie w Państwa firmie (catering świąteczny)

POBIERZ OFERTĘ WIGILII

 

Wigilia firmowa w Poznaniu

Najlepsza wigilia firmowa - Poznań

Święta Bożego Narodzenia to wspaniała okazja, by podziękować swoim pracownikom za ich zaangażowanie w mijającym roku. Najlepiej zrobić to poprzez zorganizowanie wigilii firmowej, na której wszyscy będą mogli spędzić miło czas. Tego rodzaju działania wpływają bardzo dobrze na atmosferę i relacje pracownicze.

Gdzie zorganizować wigilię firmową w Poznaniu? Wybór jest tylko jeden i jest nim Hotel HP Park. Mamy ogromne doświadczenie w organizacji podobnych bankietów i uroczystości, więc jesteśmy przekonani, że uda nam się usatysfakcjonować w tej kwestii każdą firmę.

Nasza oferta “wigilia firmowa Poznań” jest skierowana zarówno do małych, jak i dużych firm. Jesteśmy w stanie zorganizować zarówno mniejsze kameralne spotkania, jak i większe uroczyste kolacje na kilkadziesiąt osób. Dostosujemy się w pełni do oczekiwań firmy i postaramy się dostarczyć najlepsze możliwe rozwiązania.

Naszą niewątpliwą zaletą jest lokalizacja. Wigilia firmowa w Poznaniu odbywająca się w malowniczej scenerii z miejsca zostanie lepiej odebrana przez wszystkich Gości. Nasz hotel leży tuż nad Jeziorem Maltańskim w bezpośrednim otoczeniu przepięknych terenów spacerowych.

To ciche i prywatne miejsce, do którego równocześnie bardzo łatwo dojechać. Dysponujemy monitorowanym parkingiem na 80 samochodów przeznaczonym dla naszych Gości, więc dla każdego znajdziemy miejsce. Wszystko to sprawia, że idealnie nadaje się do tego rodzaju przyjęć!

Czytaj więcej

Wigilie firmowe Poznań - pełna oferta

Dogodne położenie to nie jedyny powód, dla którego warto zdecydować się właśnie na nasze usługi. Zachęcamy do dokładnego zapoznania się z tym, co obejmuje nasza oferta na wigilie firmowe w Poznaniu. Jesteśmy pewni, że będziemy w stanie odpowiedzieć na wszystkie potrzeby związane z organizacją tego typu eventu.

Wyróżnia nas przede wszystkim znakomita gastronomia. Przygotujemy pyszne i tradycyjne potrawy świąteczne, które zadowolą nawet najbardziej wybredne podniebienia. Nasi doświadczeni kucharze sprawią, że wszystkie dania są nie tylko smaczne, ale także piękne w prezentacji.

Dbamy również o odpowiedni nastrój. Nasza wigilia firmowa w Poznaniu obejmuje starannie przygotowaną oprawę świąteczną. Wszystkie stoły znajdujące się na sali są odpowiednio udekorowane, słychać dźwięki klimatycznych kolęd, a w powietrzu unosi się zapach żywej choinki. Dzięki temu każdy pracownik będzie mógł poczuć się niemal tak dobrze, jak u siebie w domu podczas Świąt Bożego Narodzenia.

Nasza oferta świąteczna to nie tylko wigilia firmowa, ale także uroczyste lunche. Jesteśmy również otwarci na sugestie i pomysły naszych gości. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu i omówienia wszystkich szczegółów!

Wigilia firmowa Poznań - restauracja nad Jeziorem Maltańskim

Restauracja hotelowa Bistro Park Restaurant znajdująca się w naszym hotelu jest zarządzana przez znakomitego Szefa Kuchni Dominika Brodziaka. Skomponowane przez niego menu świąteczne zachwyca swoją jakością. Do przygotowania poszczególnych dań zawsze używamy świeżych i często regionalnych produktów.

Oferujemy także opcje żywieniowe dla osób jedzących wegetariańsko, wegańsko oraz bez glutenu. Dzięki temu wigilia firmowa w Poznaniu z naszym cateringiem nie będzie nikogo wykluczać. W przypadku indywidualnych życzeń dotyczących jadłospisu prosimy o skontaktowanie się z naszym kierownikiem gastronomii.

Chętnie zorganizujemy również wigilie firmowe w Poznaniu poza naszą restauracją. Możemy zapewnić profesjonalny catering świąteczny. To doskonały pomysł dla wszystkich tych, którzy chcą przeprowadzać przyjęcia i integracje pracownicze w znajomym środowisku.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących naszej oferty prosimy o skontaktowanie się z bezpośrednio naszym personelem. Zachęcamy również do wczesnego składania zamówień. Im szybciej poznamy wszystkie oczekiwania, tym łatwiej będzie nam przygotować niesamowitą wigilię firmową, która na długo zapisze się w pamięci Gości pozytywnymi wspomnieniami.

Jesteśmy do dyspozycji

Jesteśmy do dyspozycji

Kierownik Gastronomii: +48 61 874 11 54

Restauracja: restauracja.poznan@hotelepark.pl

Required fields

Photo gifts
Recieve gifts and discounts with the HP Park program Details coming soon
Other events
Choose your hotel
 • HP Park Plaza Hotel Wrocław
 • Hotel HP Park Olsztyn
 • HP Park Hotel Poznań
Check-in 22 Sep 23
Check-out 23 Sep 23
Book Choose your hotel
 • The best price exclusively on our website
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close