příchod 21 září 24
výlet 22 září 24
  • Nejlepší cena pouze na našich www

Kariéra

  1. Kariéra

B&D Hotels S.A.

"Hotel HP Park Plaza, který se nachází v blízkosti Tržnice, nabízí své služby již od roku 1999. Je to místo, které hosté oceňují pro kvalitu nabízených služeb a zajímavou polohu. Vzhledem k dynamickému rozvoji a plánované expanzi jsme hledá zaměstnance na následující pozici:

Pokojowa

TWOJE GŁÓWNE ZADANIA:

  • Praca pokojowej polegać będzie na sprzątaniu pokoi hotelowych, korytarzy oraz pomieszczeń ogólnych znajdujących się na terenie hotelu.

WYMAGANIA:

  • Od przyszłych pracowników oczekujemy dokładności i dobrej organizacji pracy, gotowości i braku przeciwwskazań do pracy fizycznej, gotowości do pracy w systemie zmianowym, także w niedziele i święta.
  • Nasza oferta:
  • Oferujemy zatrudnienie na umowę o pracę z konkurencyjnym systemem wynagradzania, możliwość korzystania z dofinansowania do Kart Multi Sort, pracę w stabilnej i prestiżowej firmie, przyjazną atmosferę w pracy.
  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym klikając w przyciski aplikowania

Konserwator/Pracownik Działu Technicznego

  • Wykonywanie drobnych napraw oraz prac porządkowych w budynkach i na terenie hotelu
  • Realizacja obchodów instalacji technicznych
  • Regularna konserwacja urządzeń i instalacji w oparciu o właściwe plany
  • Bieżące utrzymanie należytego stanu technicznego obiektu

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane
  • Uprawnienia SEP do 1 kV
  • Umiejętność rozwiązywania problemów, planowania i organizacji pracy
  • Wiedza techniczna
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym, także w niedziele i święta

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • System premiowy
  • Nagrody jubileuszowe
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Możliwość korzystania z dofinansowania do Kart Multi Sport
  • Pracę w stabilnej i prestiżowej firmie, przyjazną atmosferę w pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: hpwroclaw@hotelepark.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez B&D HOTELS S.A. HOTEL HP PARK PLAZA z siedzibą we WROCŁAWIU przy ul. Drobnera 11/13, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest B&D HOTELS S.A. HOTEL HP PARK PLAZA z siedzibą we WROCŁAWIU przy ul. DROBNERA 11/13. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Zpravodaj
Vyberte hotel
  • HP Park Plaza Vratislav****
  • HP Park Olsztyn***
  • HP Park Poznaň***
rezervovat Vyberte si hotel

Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více v Oznámení o ochraně osobních údajů.

ROZUMÍM