przyjazd 27 paź 21
wyjazd 28 paź 21
  • Najlepsza cena tylko na naszej www
, Wrocław

Kariera

B&D Hotels S.A.

Hotel HP Park Plaza usytuowany w pobliżu Rynku oferuje swoje usługi od 1999r. Jest miejscem cenionym przez gości za jakość oferowanych usług oraz za ciekawe położenie. W związku z dynamicznym rozwojem oraz planowaną rozbudową poszukujemy pracowników na następujące stanowisko: 

Pokojowa

Opis stanowiska:

  • Praca pokojowej polegać będzie na sprzątaniu pokoi hotelowych, korytarzy oraz pomieszczeń ogólnych znajdujących sie na terenie hotelu.

Wymagania:

  • Od przyszłych pracowników oczekujemy dokładności i dobrej organizacji pracy, gotowości i braku przeciwwskazań do pracy fizycznej, gotowości do pracy w systemie zmianowym, także w niedziele i święta.
  • Nasza oferta:
  • Oferujemy zatrudnienie na umowę o pracę z konkurencyjnym systemem wynagradzania, możliwość korzystania z dofinansowania do Kart Multi Sort, pracę w stabilnej i prestiżowej firmie, przyjazną atmosferę w pracy.
  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjym klikając w przyciski aplikowania

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: x

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez B&D HOTELS S.A. HOTEL HP PARK PLAZA z siedzibą we WROCŁAWIU przy ul. drobnera 11/13, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.
Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest B&D HOTELS S.A. HOTEL HP PARK PLAZA z siedzibą we WROCŁAWIU przy ul. DROBNERA 11/13. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Jesteśmy do dyspozycji

Recepcja: +48 71 320 84 00

* Pola wymagane

Zarezerwuj 10% taniej!
kod: HP
Zdjęcie prezentu
odbieraj zniżki i prezenty w programie HP PARK Szczegóły wkrótce
Newsletter
Wybierz hotel
  • HP Park Plaza Wrocław****
  • HP Park Olsztyn***
  • HP Park Poznań***
przyjazd 27 paź 21
wyjazd 28 paź 21
zarezerwuj Wybierz hotel
  • Najlepsza cena tylko na naszej www
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij