przyjazd 18 kwi 21
wyjazd 19 kwi 21
, Wrocław
Jesteśmy dla Was

Jesteśmy dla Was

21 marca 2020

Szanowni Goście,

Bezpieczeństwo i dobre samopoczucie

Pandemia wirusa SARS COVID-19 doprowadziła do bardzo trudnej sytuacji na całym świecie. Rozumiemy, iż podróżowanie w tym czasie jest utrudnione, a pobyt w miejscu publicznym może powodować lęk i obawę przed zarażeniem się wirusem. Niezmiennie naszym priorytetem jest  bezpieczeństwo naszych Gości, Personelu i całej naszej Społeczności. Dlatego w naszym hotelu wprowadzone zostały jeszcze bardziej rygorystyczne zasady czyszczenia oraz dezynfekcji pomieszczeń hotelu. Są one w pełni zgodne z oficjalnymi zaleceniami WHO oraz lokalnych władz. Ponadto do dyspozycji Gości przygotowane są dodatkowe dozowniki z żelem antybakteryjnym oraz chusteczki z płynem antybakteryjnym do rąk. Jednocześnie zapewniamy, iż uważnie monitorujemy wytyczne medycznych instytucji i władz rządowych.

W przypadku pojawienia się jakichkolwiek wątpliwości co do własnego stanu zdrowia czy pojawienia się wczesnych oznak koronawirusa, prosimy o kontakt z NFZ lub SANEPIDEM. Do dyspozycji Gości są również Pracownicy hotelu, którzy zapewniają całodobowe wsparcia naszym Gościom.

Podczas gdy wiele hoteli jest poważnie dotkniętych kryzysem, nasz hotel HP Park Plaza, który wciąż pozostaje otwarty, jest zaangażowany w obsługę naszych gości, personelu rządowego i innych organów wymagających naszych usług. Niemniej jednak, zgodnie z wymogami władz krajowych i lokalnych, niektóre usługi hotelu mogą zostać zamknięte lub działać z ograniczonym zakresie. Zachęcamy do skontaktowania się bezpośrednio z hotelem w celu pozyskania dodatkowych informacji. 

Oczywiście zalecamy wszystkim zapoznanie się ze wskazówkami WHO i zastosowanie się do wszelkich porad dotyczących podróży wydanych przez władze krajowe przed udaniem się w planowaną podróż.

Spokój w podróży

W obecnej sytuacji hotel HP Park Plaza wprowadził elastyczne warunki dla rezerwacji Gości z całego świata:

      • Goście, którzy dokonali bezpośredniej rezerwacji z przedpłatą, bez możliwości anulacji, na pobyt pomiędzy 10 marca a 30 kwietnia 2020, mogą dokonać zmiany terminu swojego pobytu w terminie do 30 kwietnia 2021 lub bezkosztowo ją anulować. W celu dokonania zmiany prosimy o kontakt bezpośrednio z hotelem. Uwaga: zmiana jest uzależniona od dostępności oraz jest bezpłatna, jednakże może nastąpić zmiana w cenie za pobyt, w zależności od wybranego terminu.

      • W przypadku rezerwacji dokonanych za pośrednictwem innych stron, prosimy o kontakt bezpośrednio z administratorami owej strony w celu uzyskania pomocy.

W miarę rozwoju sytuacji Hotel HP Park Plaza będzie regularnie aktualizował swoją politykę. Wszystkie osoby, które chcą otrzymywać regularne informacje o sytuacji oraz naszych postanowieniach, zachęcamy do sprawdzania komunikatów znajdujących się w zakładce Aktualności na stronie internetowej hotelu.

Lojalność to nasz priorytet

Biorąc pod uwagę fakt, że plany podróży ulegają obecnie znacznym zakłóceniom, zdecydowaliśmy się przyznać każdemu Gościowi, który dokona zmiany terminu pobytu (termin pierwotny 10.03.2020-30.04.2020, dokonany przed 09.03.2020) zamiast anulacji pobytu, bezpłatne podwyższenie kategorii zarezerwowanego pokoju.

Pragniemy podziękować naszym Gościom, Pracownikom, Przedstawicielom służby zdrowia. Nasza branża nigdy przedtem nie stawiała czoła takiemu wyzwaniu, jednak zapewniamy, że nasz duch jednoczenia się i zaangażowania nigdy nie był silniejszy. Dbajcie o siebie i swoich bliskich.
 

Dyrekcja oraz Pracownicy hotelu HP Park Plaza

Zarezerwuj 10% taniej!
kod: HP
Zdjęcie prezentu
odbieraj zniżki i prezenty w programie HP PARK Szczegóły wkrótce
Newsletter
Wybierz hotel
  • HP Park Plaza Wrocław****
  • HP Park Olsztyn***
  • HP Park Poznań
przyjazd 18 kwi 21
wyjazd 19 kwi 21
zarezerwuj Wybierz hotel
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij