Check-in 25 Sep 23
Check-out 26 Sep 23
Sale konferencyjne Poznań - komfortowe i przestronne sale szkoleniowe

Sale konferencyjne Poznań - komfortowe i przestronne sale szkoleniowe

 1. HP Park Hotele
 2. Poznan HP Park Hotel
 3. Blog
 4. Sale konferencyjne Poznań - komfortowe i przestronne sale szkoleniowe
12 of September 2022

Organizacja konferencji to wymagające zadanie. Należy bowiem zadbać o wynajem sali, a dla osób przyjezdnych – o nocleg. Ponadto, ważne jest także zapewnienie wyżywienia uczestnikom przedsięwzięcia. Żeby ułatwić sobie to zadanie, najlepiej wybrać miejsce, którego oferta uwzględni wszystkie powyższe wymogi. Doskonale w tej roli sprawdzi się Hotel HP Park Plaza w Poznaniu. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą i dokonania rezerwacji.

Sale konferencyjne Poznań – najlepsze miejsce dla biznesu

Prowadzony przez nas obiekt to trafiony wybór, w przypadku różnego rodzaju spotkań biznesowych. Wszystkie osoby, poszukujące przestrzeni do organizacji konferencji, szkoleń, prezentacji czy innych wydarzeń, mogą skorzystać z naszej interesującej oferty. Za sprawą blisko 30 letniego doświadczenia oraz wysokich standardów, jesteśmy w stanie zaproponować atrakcyjne rozwiązania, których w swojej ofercie nie posiada nasza konkurencja.

Poznań to doskonały wybór, jeśli chodzi o organizację rozmaitych eventów biznesowych. Wynika to z faktu, że stolica Wielkopolski to atrakcyjna destynacja nie tylko pod względem wyjazdów służbowych, ale również możliwości wypoczynku i spędzenia wolnego czasu w ciekawy sposób. Nasz hotel szczególnie pozwala to odczuć. Dzieje się tak dlatego, że jest zlokalizowany w przepięknym i spokojnym miejscu, a jednocześnie nieopodal centrum miasta. W jego bliskiej okolicy natomiast dostępne są liczne atrakcje, które pozwalają gościom hotelowym na miłe spędzenie wolnego czasu.

Nowoczesne sale biznesowe w Poznaniu

Z oferty naszego hotelu skorzystało już wiele firm. Najlepszym dowodem na to, że świadczone przez nas usługi spotkały się z uznaniem klientów, są pozytywne opinie przez nich wystawione. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z nimi.

W prowadzonym przez nas obiekcie udostępniamy cztery sale, które z powodzeniem mogą być wykorzystane do organizacji szkoleń, konferencji, rozmów rekrutacyjnych i innych wydarzeń. W zależności od potrzeb danego przedsięwzięcia, można wybrać przestrzeń mieszczącą 30, 80, a nawet 230 osób.

Oferowane przez nas sale biznesowe mają dostęp do światła dziennego. Zadbaliśmy o wyposażenie ich we wszelkie, niezbędne sprzęty i udogodnienia, dzięki którym szkolenia przebiegają w komfortowych warunkach. Są to m.in:

 • Klimatyzacja,
 • Nagłośnienie,
 • Dostęp do Internetu,
 • Flipchart,
 • Ekran,
 • Projektor,
 • Sprzęt TV/ Video,
 • Mikrofon,
 • Zaciemnienie sali.

Wszystkie sale konferencyjne w Poznaniu, które oferujemy, mają układ modułowy. To pozwala na w pełni swobodne zarządzanie przestrzenią i dopasowanie jej do potrzeb danego wydarzenia. Dzięki temu, każdy z uczestników spotkania, będzie miał zapewnioną dostateczną ilość miejsca.

Poznań – spotkania szkoleniowe w doskonałych warunkach

Wieloletnie doświadczenie, jakie zdobyliśmy podczas organizowania licznych wydarzeń firmowych, umożliwiło nam poznanie potrzeb naszych gości biznesowych. To natomiast przełożyło się na realizowaniu przez nas kolejnych projektów z sukcesami. W naszym Hotelu HP Park Plaza w Poznaniu, gwarantujemy indywidualne podejście do każdego zapytania ofertowego, profesjonalną pomoc na każdym etapie, a także fachowe wsparcie techniczne w trakcie wydarzenia.

Nasze nowoczesne sale szkoleniowe zapewniają komfort wszystkim uczestnikom przedsięwzięcia. Dzieje się tak dlatego, że są przestronne, doskonale wyposażone, jak i również perfekcyjnie umiejscowione.

Istotnym jest także fakt, iż na życzenie naszych klientów, możemy zaopatrzyć zorganizowane przez nich wydarzenie w odpowiedni catering. Posiadamy szeroką ofertę, którą z łatwością dopasujemy do indywidualnych potrzeb przybyłych do nas gości. Zakres świadczonych przez nas usług może obejmować:

 • Kompletne menu obiadowe,
 • Przekąski
 • Napoje.

Wykwalifikowany personel hotelu HP Park Plaza, z największą starannością zadba o to, aby każdy z uczestników wydarzenia czuł się w trakcie jego trwania w pełni komfortowo. W przypadku jakichkolwiek pytań lub dodatkowych potrzeb, służymy naszym pełnym wsparciem.

Sale szkoleniowe w Hotelu HP Park Plaza w Poznaniu

Decydując się na skorzystanie z oferty naszego obiektu, mają Państwo do wyboru aż cztery, doskonale wyposażone sale biznesowe. Wśród naszych propozycji znajdują się:

Sala Tarasowa. To nowoczesna, w pełni multimedialna przestrzeń z dostępem do letniego tarasu, z którego rozpościera się panoramiczny widok na Maltę. Umożliwia on serwowanie poczęstunku dla uczestników konferencji na łonie natury.

Sala Gabinetowa. Jest to miejsce, które idealnie sprawdzi się podczas kameralnych spotkań biznesowych czy w trakcie rozmów rekrutacyjnych. Z jego okien widoczne jest Jezioro Malta.

Sala Południowa. Odpowiednia do organizacji szkoleń, imprez wystawienniczych lub prezentacji.

Sala Maltańska. Idealna do przeprowadzania kilkudniowych szkoleń, rozmaitych spotkań biznesowych czy rozmów kwalifikacyjnych. Posiada wyodrębnioną część, w której możliwe jest zorganizowanie poczęstunku podczas przerwy w spotkaniu.

Każde z wyżej opisanych pomieszczeń szkoleniowych różni się rozmiarem, a tym samym ilością osób, jakie mogą jednocześnie znajdować się w jego wnętrzu. Takie rozwiązanie sprawia, że każdy ma możliwość wybrania idealnego rozwiązania dla siebie. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. W razie jakichkolwiek pytań, zachęcamy do skontaktowania się z nami.

Sale biznesowe w Poznaniu – idealne na szkolenia online

Oferowane przez nas sale konferencyjne w Poznaniu to nowoczesne przestrzenie, które doskonale sprawdzą się w trakcie szkoleń online. Dla naszych klientów możemy zorganizować m.in.

Webinar. Jest to forma szkolenia lub wykładu, prowadzona przez jedną osobę i nadawana do dużej grupy odbiorców. Uczestnicy webinaru otrzymują w wiadomości e-mail link do danego wydarzenia, po kliknięciu w który mogą dołączyć do spotkania, odbywającego się na dedykowanej platformie. Rekomendowany czas takiego wykładu/ szkolenia online to 1 godzina.

Konferencja online. W przypadku tego typu spotkania, odbywa się ono w formie max. 5 osób w jednym pomieszczeniu, z możliwością zdalnego łączenia się z innymi uczestnikami. Osoby, które będą brały udział w tego typu spotkaniu, uzyskują dostęp do platformy streamingowej (z możliwością wyboru opcji chronionego dostępu). Czas konferencji jest nieograniczony.

Jeżeli są Państwo zainteresowani tematyką szkoleń online i chcieliby Państwo z naszą pomocą zorganizować tego typu przedsięwzięcie – zachęcamy do kontaktu w celu poznania szczegółów oferty.

Hotel HP Park Plaza w Poznaniu na imprezy integracyjne

Nasz obiekt stanowi doskonały wybór na organizację imprez integracyjnych i rozmaitych eventów w Poznaniu. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny dla przedsiębiorstwa jest zgrany zespół, dlatego zadbamy o to, aby uczestnicy imprezy doskonale się bawili, a Państwu udzielimy niezbędnego wsparcia w organizacji wydarzenia, zarówno jeśli chodzi o formy integracji, jak i wybór przekąsek i napojów.

To, co możemy zaproponować naszym klientom, w ramach organizowanej imprezy integracyjnej to m.in.:

 • Atrakcyjne ceny pokoi dla uczestników,
 • Wykwintna karta dań, przystawek, deserów i trunków,
 • Olbrzymi wybór niezapomnianych atrakcji,
 • W pełni zaangażowany zespół, który zadba o to, aby impreza udała się w 100%,
 • Dogodna lokalizacja (malownicza okolica, blisko centrum),
 • Monitorowany parking na 80 samochodów osobowych i dla 3 autokarów,
 • 97 komfortowych, klimatyzowanych pokoi z pięknym widokiem na Jezioro Maltańskie.

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą naszych sal konferencyjnych w Poznaniu oraz wszelkimi propozycjami, jakie dla Państwa przygotowaliśmy. W razie pytań, zapraszamy do kontaktu.

Czas wolny po szkoleniu – Poznań zaprasza

Hotel HP Park Plaza w Poznaniu umiejscowiony jest praktycznie w centrum stolicy Wielkopolski. Dzięki temu, nieopodal naszego obiektu, znajdują się różnorodne atrakcje, z których niewątpliwie warto skorzystać. Po opuszczeniu naszych nowoczesnych sal szkoleniowych, uczestnicy spotkań będą mogli złapać oddech i zadbać o relacje ze współpracownikami podczas wizyt w pubach, restauracjach czy klubach.

Osoby, które chciałyby nieco lepiej zapoznać się z Poznaniem, mają możliwość skorzystania z licznych atrakcji kulturalnych i historycznych, których z całą pewnością nie brakuje na terenie miasta. Warto odwiedzić m.in. takie miejsca jak:

 • Ostrów Tumski,
 • Stary Rynek,
 • Poznańską Maltę,
 • Ogród zoologiczny,
 • Palmiarnię.

Te i wiele innych atrakcji, znajduje się na turystycznej mapie Poznania. To dobry sposób na aktywne spędzenie wolnego czasu i bliższe poznanie architektury miasta oraz jego historii. Jeżeli będą Państwo potrzebowali pomocy w organizacji wycieczki po Poznaniu, służymy pomocą.

Hotel HP Park Plaza Poznań – praca i wypoczynek

Nowoczesne sale biznesowe o wysokim standardzie, to nie jedyna oferta, jaką przygotowaliśmy dla naszych klientów. Osoby, które planują organizację kilkudniowych szkoleń, mogą skorzystać z naszej atrakcyjnej propozycji noclegowej i cateringowej. W naszym obiekcie znajduje się aż 97 klimatyzowanych, niezwykle komfortowych pokoi, które zapewnią wygodę i pozwolą wypocząć uczestnikom wydarzenia i zyskać siły na kolejny dzień pełen biznesowych wyzwań.

Ponadto, dania serwowane przez szefa naszej kuchni spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości, stanowiąc prawdziwą ucztę dla ich podniebienia. W naszym menu znajdują się rozmaite potrawy, w tym również kuchni wegetariańskiej. Dzięki temu każdy z naszych gości, może wybrać coś odpowiedniego dla siebie. Posiłki są przygotowywane z najwyższej jakości składników, co sprawia, że są pełnowartościowe i doskonałe w smaku.

Pobyt w naszym hotelu w Poznaniu to nie tylko sposób na zdobycie nowych kwalifikacji zawodowych czy zacieśnienie więzi pomiędzy pracownikami. To również doskonałe rozwiązanie, aby zatroszczyć się o swoich podwładnych, docenić ich, zadbać o dobre samopoczucie, a co za tym idzie – zmotywować do działania.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej bogatej oferty. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek dodatkowe pytania, prosimy o kontakt.

Photo gifts
Recieve gifts and discounts with the HP Park program Details coming soon
Other events
Choose your hotel
 • HP Park Plaza Hotel Wrocław
 • Hotel HP Park Olsztyn
 • HP Park Hotel Poznań
Check-in 25 Sep 23
Check-out 26 Sep 23
Book Choose your hotel

In order to provide services at the highest level, the Website uses cookies saved in the browser's memory . Detailed information on the purpose of their use and the possibility to change cookie settings can be found in the Privacy Policy.
By clicking ACCEPT ALL, you agree to the use of technologies such as cookies and to the processing of your personal data collected on the Internet, such as IP addresses and cookie IDs, for marketing purposes(including automatically matching ads to your interests and measuring their performance) by B&D Hotels S.A., Barska 28/30, 02-315, Warszawa . You can change cookie settings in the settings.

Manage privacy settings
Cookies necessary for the operation of the website

Cookies necessary for the operation of the services available on the website, enabling the viewing of offers, making reservations, supporting security mechanisms, among others: authentication of users and detection of abuse.

Analytical cookies

Cookies allow the collection of information about the user's use of the website to optimize its functioning and to adapt to the user's expectations.

Marketing cookies

Cookies allow the display of marketing content tailored to user's preferences, and the sending of notifications about marketing offers corresponding to their interests, including product information as well as information about services provided by the website administrator and third parties.

Your preferences have not yet been saved